jan
27
2007
Red de draak van de prinses!
Er was eens… een draak die een prinses ontvoerde, dat is nu eenmaal wat draken doen, toch? Maar deze prinses was anders dan hij had verwacht! In plaats van voor hem te koken en rustig te wachten tot ze gered zou worden door een dappere jonge prins had zij hele andere plannen……voordat hij het wist was hij degene die gevangen werd gehouden! De arme draak moest de afwas doen en schoonmaken en telkens als hij er stilletjes vandoor probeerde te gaan hoorde hij haar verschrikkelijke stem alweer; “waarom vindt ik hier chipskruimels in de bank!!!! Kom hier jij nietsnut van een draak!!!!” Arme draak
Aan jullie de taak om de draak te helpen met zijn dominante prinses! Hoe kan hij vluchten of haar verslaan? Of misschien relatie-therapie? Loop de hike zo goed mogelijk en maak een zo mooi mogelijk logboek en help deze bedreigde diersoort!
Voor de nieuwelingen onder jullie: tijdens de voorjaarshike lopen de padvindsters en verkenners in groepjes twee dagen lang een mooie, niet al te moeilijke tocht met eigen spullen bij zich (in rugzak). Zaterdagnacht wordt er overnacht in een clubgebouw van een andere Scoutinggroep in de betreffende omgeving.
De kosten voor dit weekend bedragen e7,50 en moeten worden betaald bij opgave (met het strookje). Ga je mee, dan volgt hier wat informatie over je bagage e.d.: Je slaapzak, matje, toiletspullen, 1 stel reserve kleding, regenkleding, bord+mok+bestek en je lunchpakket voor zaterdagmiddag neem je mee in een degelijke ruszak, met heupband! Deze rugzak moet goed bij je lichaam (lengte) passen en je moet er goed mee kunnen lopen. Over het inpakken van de rugzak volgt nog een instructie tijdens één van de opkomsten. Lopen doe je op goede wandelschoenen (ingelopen en al) en in warme kleren.
Op zaterdag 24 februari vertrekken we om 08.30 uur vanaf het clubgebouw, dusom 08.15 uur aanwezig zijn. Op zondag 25 februari zijn hier om ongeveer 17.00 uur weer terug. Tot slot willen we vragen of er ouders zijn die scouts zouden willen brengen of halen met de auto. We hopen dat het ook dit jaar weer met uw hulp zal lukken! Groeten, de padvindsters- en verkennersleiding

